درباره گامرون

“بسمه تعالی”

مجموعه صنایع چوبی گامرون، ذیل توجهات حضرت حق و با اتکا به پیشینه تجربی و سوابق علمی پدیدآورندگان آن در سال 1390 با شعار “ایده ­ای متفاوت” آغاز به فعالیت نمود.

این مجموعه از آغاز ظهور، با دوری از کلیشه انگاری، ساختارشکنی در طراحی و تولید محصولات را سرلوحه خود قرار داده و در این سبیل با بهره­گیری از هنر طراحان خوش ذوق وجوان از یکسو و نیز تجربه استادکاران کارکشته و حاذق صنعت چوب، از سوی دیگر؛ تمامی تولیدات خود در زمینه تجهیز اتاق خواب کودک، نوجوان و بزرگسال را پس از طی مراحل لازمه در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت انحصاری رسانده است. بدیهی است اقدام موصوف مستلزم رعایت تمامی نکات، ظرایف و ضوابط موجود از لحاظ کیفی و ارگونومی می­باشد که به فضل الهی، با تلاش بی وقفه و بی شائبه همکاران کاربلد و متعهد مجموعه تحصیل شده است.

خدای کریم را خاضعانه و خالصانه سپاسگزاریم که مجموعه تلاش­بنیان گامرون در این سالهای صعب که با جنگ اقتصادی بدخواهان میهن اسلامی همراه است، توانسته­ ضمن ارائه خدمات مطلوب به مشتریان خود در زنجیره یکپارچه تولید، فروش و خدمات پس از آن؛ در خلال برگزاری نمایشگاه­های بازرگانی و تخصصی متعدد نیز با حضور مقتدرانه و درخشان کسب افتخارنموده و با تحسین قدمای صنف، سهم کوچکی در احیا و بالندگی صنعت ایران زمین داشته باشد.   

logo

“اتفاق غرور آفرین و مسرت بخش”

به فضل الهی زحمات شبانه روزی مجموعه تلاش بنیان گامرون در سی امین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل به منصه ظهور نشسته و لوح زرین و تندیس افتخار برترین تولید کننده سرویس خواب کودک و نوجوان به این مجموعه پویا تعلق گرفت.